5 Aralık 2011 Pazartesi

Bel Ağrısı

Uzun zamandır bel ağrısı çekiyorum doktora gitmeyede üşeniyorum tabi hep erteliyorum falan. Sonra bi gün acayip ağrım var otobüste zor oturdum öyle böyle değil.Ve o gün ben spora yazıldım. Bayadır planlarım içinde vardı zaten.

Gittim  iş çıkışı neyse kadın hoca o gün hastaymış. Erkek olanlar ilgilendi bizimle o an herşey güzeldi tabi eve bi geldim ölüyorum yorgunluktan hemen duşa girip yattım zaten. Sabah kalktığımda bir ağrı sanırsınız ölcem.

İşe gittim ertesi gün öğle arasındada iş yerinin karşısında arkadaşım oturuyor ona gideyim yatayım biraz dedim bi yatmışım kalkmak istemedim. Öğleden sonra izin alıp direk eve gittim zaten. Bir güzel uyku çekmişim ama hala ağrıyor. Neyse sabah oldu zaten işe gitmemeyi akşamdan kafama koymuşum. Gittim doktora zorla belini incitmişsin dedi bi dünya ilaç verdi krem verdi. Doktordan sonra anneciğimi kuaföre götürdüm kuafördeki ablacığım dedi ki izinlisin ya yarın seni nasıl çalıştırcaklar gör dedi. Haklıda çıktı ona sonra değineceğim.

Annemi kuaförde bıraktım eski okulumda halletmem gereken bir takım işlerim vardı. Arkadaşımı aradım dedim gel okula gidiyoruz. Gittik bir hocamız vardı onu görücez diye sevinçliyiz bir onu severdim zaten ama oda öğleden sonra gitmiş üzüldüm tabi :(

Diğer hocaları gördük sevmediklerim hep aa hepsi beni zar zor tanıdı böyle şey olmaz. Diğer arkadaşım biraz inekti lisedeyken kim görse onu aaaa hoş geldiniz bilmem ne hepsi boynuna atılıyo çok sinir oldum.

Bide o zamanki halinden eser yok saç baş uzamış, saç sakal birbirine karışmış acayip bi insan olmuş. Diyorum bu ne lan kimse beni hatırlamıyo oda diyo ee benim gibi inek olsaydın deli.

Oysa ki ben lisedeyken çok yaramaz bir öğrenciydim. Ama onlar yüzünden başka biri bişey yapar benden bilirler bende kavga ederdim kendimi savunmasamıydım yani hep onlardan ötürü :)

Yani bu şartlar altında beni hatırlamamalarını garipsedim. Beni hafızalarından çıkartıp atmışlar resmen.
*

Gel gelelim izin gününden sonra işe dönmeme o gün meğersem çok iş varmış ve ben perşembe-cuma günleri 22.00dı geldim eve halim kalmamış bir şekilde. Bir de sürekli masa başı olduğundan sabahtan akşama kadar oturduğumdan belimin ne durumda olduğunu düşünün cuma gece uyuyamadım ağrıdan ne tarafa dönsem olmadı çıldırcaktım.

Şuan da iyi ama ilaçlar etkisini göstermeye başladı bu akşam gidiyorum spora gene sakatlanmazsam iyidir!

Öperim sizi bu da şarkı :*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder