29 Ekim 2013 Salı

Döndümm!


Ayyyy çok özlemişimmmmmmm!!! Uzun bir süredir bırakın yazmayı bloga girmiyordum bile.
 

Hayatımda öyle değişiklikler oldu kiiii hepsini anlatacağımm :)

En önemlisinden başlayayımmm hayatımın aşkını buldum bennn :) Önce ondan bahsedeyim size.
Efenim kendisiyle aynı iş yerinde çalışıyoruz o ilçede çalışıyordu ben merkezdeydim. Haftada yalnız bir kere geliyordu merkeze. Dört gözle gelmesini bekliyordum. Pazartesileri hiç sevmeyen ben artık iple çeker olmuştum pazartesiyi. Sürekli de bizim odadaydı gülüşüne vuruldum diyebilirim acayip güzel gülüyor! :)


Onun merkeze gelme durumu vardı ama pek istemiyordu. Flört etmeye başladıktan sonra kararını vermiş benim için artık merkeze geçmişti(hehe pek hoşuma gitti tabi bu ). Sonra ilişkimiz başladı. Benim iş yerindeki oda arkadaşımla ev arkadaşı oldular. İlişkimizin kış ayında başlaması kötü oldu tabi kıştan nefret ederim! Soğukta hiç bir etkinlik yapılamaz benceeee!!! O yüzden benim için biraz zorlu oldu Edirne'nin kuru soğukları da malum. 

Veeee 12gün sonra ilk yıldönümümüzü kutlayacağız! 
Kendime ben bile inanamıyorum çok çabuk sıkılan ben bu adama aşık oldum! Öyle ki kurban bayramında ailelerimizi tanıştırdıkk. 15 tatilde de nişan :)

Okulumda bitti sonunda sürekli kaçırdığım staj başvurusunu yaptımmm artık mezunummm!

Ve sigarayı da bıraktımm tabi bu biraz sevdiceğimin sayesinde oldu iyi ki oldu kokusundan, dumanından bile rahatsız oluyorum artık.


Şimdilik bu kadar canlar! Daha sonra yine yazacağım Öpüyorum hepinizi sevgiyle kalın..! :*


Şarkı yı unutmadım tabisiii :)

4 yorum:

  1. Bir sürü tebriği hakettin o zaman :)

    YanıtlaSil
  2. hayırlı olsunn Allah tamamına erdirsin inşallah :) yakın bi arkadaşımın görüştüğü kişi de sigarayı bırakmasını istedi ve bu konu aralarında sorun oluyor. şimdi bu yazıyı hemmmmmen ona gönderiyorum ders olsun :))

    YanıtlaSil
  3. Teşekkür ederim canımm :) gönder gönder çok memnunum bıraktığımaa :)

    YanıtlaSil