24 Temmuz 2011 Pazar

Misa'nın Başına Gelenler!

Uzun zaman oldu yazmayalı artık vakti geldi sanırım. Artık internetle pek aram kalmadı açıkçası işteyken bakınıyorum biraz sizin postlarınızı okumaya çalışıyorum eve geldiğimde hep yatasım geliyor. Ya kitap okuyor ya da film izliyorum. Öyle ki dışarı bile çıkmak zor geliyor arkadaşlarımı çok boşladım bu aralar. Ama çok halsiz hissediyorum kendimi işten çıktıktan sonra tek arzum eve gelmek. Hasta oluyorum galiba ondan bu halsizlikte boğazlarımda fena acıyor.

Az önce İncir Reçeli’ni izledim o ne şahane film ya. Evet daha yeni izledim tamam vurmayın!  Napayım çok niyetlendim ama daha yeni izleyebildim kısmet bugüneymiş napalım yani. Sabah sabah duygu seli yaşadım burda zaten.

Neyse geçen hafta sonu arkadaşlarımla dedik ki gidelim denize öyle hemen hafta sonu buralarda bir yere kaçtık. Çadırımız sırtımızda falan. Evet ilk defa çadırda kaldım çok heycanlıydım benim gibi börtü böcekten korkan insanlara göre hiç değil. Daha çadırı kurmaya çalışırken karınca saldırısına uğradım yahu ısırdı hayin karınca! Neyse kurduk çadırı falan attık kendimizi denize herşey süper falan ama acısı sonra çıktı dostlar. Of hiç yanmadık bembeyaz kaldık falan derken yanmışız aslında bizde haberimiz yok :-O

Geldim evime direk vurup kafayı uyumuşum zaten ertesi gün işte felaket bir gün geçirdim. Kıpkırmızı oldum ya :( Bildiğin suratımda tüp patlamış sanki o gün öyle geçti neyse ertesi gün bi uyandım gözüm bir acayip geldi ana birde bakayım yüzüm gözüm şişmiş :| Geçer sonra dedim gittim işe tabi suratım 5 karış. Herkese ters ters davranıyorum anladılar tabi sonra kimse bulaşmadı bana. Saat oldu 3 hala şişim izin aldım sonra gittim hastaneye yedim iğneyi kendime geldim .L  2de hap yazdı birtanesi çok fena uyutuyor zaten yatmadan önce içmem gerekiyormuş. 1 haftadır uyanamıyorum işe de geç kalıyorum. Ama şişliklerim gitti buna şükür. Şimdi de soyulmaya başladım 1günlük deniz sevdasına ne hallere düştüm yahu.

Geçen günde kuzenim nişanladı ve ben davet edilmedim şaka gibi! Neymiş kızın evi küçükmüş bilmem neymiş. İyi tamam dedim sonra baktım fotoğrafları koymuşlar facebook a ana kuzenimin anne tarafından olan kuzenide orda :| Şuan çok feci sövüyorum. Çok alındım bir ben eksiğim bir ben!  Düğünlerine bile gitmemeyi düşünüyorum şuan o kadar alındım sanki ben üvey evlat .L Neyse çokta büyük konuşmayayım ama şuanki tavrım bu.

Bugünlük bu kadar yazmaya çalışacağım vakit buldukça kendinize iyi bakın cicişler :))

Şarkısız olur mu hiç tıktık! (Ben bu satırları yazarken bu çalıyordu da radyoda.)

6 yorum:

 1. Sen buraları çok boşladın, yorumda seni görmesem kayboldun gittin sanacağım.

  İncir reçelini sen de mi izledin? :) gerçi izlemeyen yok ki Amane. Herkes izlediği için film itici gelmeye başladı bana.

  Fazla film izliyorsun sanırım bu aralar, bana önerebilirsin film? :)

  YanıtlaSil
 2. Evet evet biraz boşladım galiba :)

  Bende izlesem mi izlemesem mi falan derken izleyim hadi dedim. Ama beğendim yani :))

  Filmden çok kitap okuyorum bu aralar birini bitirip diğerine başlıyorum. Okursan kitap önerebilirim :))

  YanıtlaSil
 3. Misa misa, nerelerdesin seen :) sana bi mail atıcam ben bardağı çok merak ettim ihihihi :)

  ayrıca incir reçelini pek sevemedim ben ne ayzık ki, her şey on baş rol kız yüzünden napiim :(

  YanıtlaSil
 4. Hehe :)

  Bekliyorum mailini şekerim :))

  YanıtlaSil
 5. Ben daha yeni keşfettim blogunu, son yazılan post bayağı eski :) nerede yeni postun?

  http://sevisgenketcap.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. Sevişgen ketçap,

  Haklısın geldi yeni post :))

  YanıtlaSil